Varis Hastalığında Varison Krem Etkili mi ?

Hastalar, varislerinden kaynaklı ödem, şiddetli ağrı, kramp, kaşıntı gibi sıkıntılar yaşarlar. Özellikle kadın hastalar ise, varisli bacaklarının görüntüsü dolayısıyla dilediklerince giyinemediklerini, bu durumdan hiç memnun olmadıklarını belirtirler.

Varison Varis İçin Etkili mi ?

Ama iş tedaviye gelince, iş o varislere veda etmeye gelince, hasta korkar ve tedavisini sürekli erteler. Bu korkunun ve ertelemenin en önemli nedeni ise varis ameliyatlarıdır. Herkes bilir ki, ameliyat kolay bir iş değildir ve herkes buna cesaret edemez. Bir de ameliyat olduktan sonra nükseden, yenileyen ve sürekli kabusa dönen varislerin hikayesini duydukça, hastalar bu ameliyatlara daha da bir önyargılı yaklaşır. Üstüne bir de ameliyat sırasında ve sonrasında yaşanan çileler eklenir ki, hasta varisiyle yaşamayı, tedaviye tercih eder hale gelir. Haksız da sayılmaz… Varison kremi varis için deneme riskine bizce girmeyiniz.

varison

Ameliyattan kaçarken, hastalar varis çorabı, sülük tedavisi, bitkisel kremler gibi seçeneklere yönelirler. Ama bu yöntemler hem zaman kaybına, hem tedavi olunamadığından mutsuzluğa, hem de ciddi sağlık problemlerine neden olmaktadır. Eklemekte de fayda vardır ki, bu yöntemlere harcadığınız paralara da yazıktır.

Oysa ki, uzun yıllardır varisleri ameliyatsız yöntemlerle çok daha konforlu, çok daha etkili, çok daha başarılı bir şekilde tedavi ediyoruz.

www.varisonkrem.gen.tr

Updated: 15 Ekim 2017 — 10:54

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

V-pills © 2017