V-pills Yorumları

Ürünümüz hakkındaki yorumlarınızı destek@vpillssatis.gen.tr e-mail adresine yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Ahmet Yıldırım | Hatay (02-10-2012 )
Merhaba. 3 aydır kullanıyorum herşey yolunda gidiyor. Etkisini gayet görmeye başladım v-pills’in. Sabahları kalktıgımda normalden çok fazla bir ereksiyon hissediyorum. Firmanıza e-mail aratarak teşekkür etmek istedim.

Burak Kaynak | Bursa (05-10-2012 )
Ürünü uzun zamandır takip edip araştırıyorum. Başta güvenememiştim açıkçası. Fakat bakanlık onaylı olması lig tv de reklamının çıkması ürüne daha fazla güvenmemi sağladı. Bu hafta sonu firmanızdan sipariş vereceğim.

Can Seferoğlu | Adana (08-10-2012 )
Selamlar. 2 haftadır internette bu ürün hakkında araştırma yapıyorum. Her yerde değişik fiyatlar olduğunu görüp bu araştırmayı derinleştirdim. Bu ürünü kesinlikle ucuz fiyattan satan kuruluşlardan almayacağım. Sanırım sitenizden sipariş vereceğim.

Yiğit Akman | Kayseri (10-10-2012 )
Bundan önce benzer bir ürün kullandım. İşe yaradı dersem inanın yalan söylemiş olurum. Bu ürünü bir TV kanalında gördüm ve denemeye karar verdim. Kargo içinde ücret almamanız çok avantajlı bir durum biz müşteriler için. Teşekkürler.

Mehmet Dikmen | İzmit (16-10-2012 )
Ürününün yan etkisi varmı yokmu bu benim için çok önemliydi. Biraz v-pills hakkında araştırma yaptım ve herhangi bir yan etkisi olmadığını öğrendim. Bunun üzerine bugün sizden 3 kutu sipariş verdim.

Gökhan Hikmet | Kars (19-10-2012 )
Selamlar. Şirketinizden almış olduğum gıda takviyeniz 21 Ekimde evime geldi. Fakat Orjinal olup olmadığını ne şekilde test edeceğim diye kara kara düşünürken web sitenizde bununla ilgili bir yazı okudum. Yapmış olduğum kontrolller sonucunda gıda takviyemin orjinal olduğunu yazdı. Saolun.

Ersin Tekin | Ankara (23-10-2012 )
Selam. Doğumdan sonra aldığım kiloları vermek için ürününüzden aldım. 21 gündür kullanmaktayım. Çok memnunum. Firmanıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Cüneyt Bor | İzmir (25-10-2012 )
Selamlar. Ürününüz v-pills’i 4 haftadır kullanıyorum. Cinsel ilişkide performans olarak büyük artış hissediyorum. Kullanmayan arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Reha Kılıç | Bolu (27-10-2012 )
Merhabalar. Ben ürününüzden yaklaşık 4 ay önce 3 kutu kullandım. Sanırım düzenli kullanmadığım içinmidir nedir bir etkisini göremedim. Şirketinizden 3 hafta kadar önce önce 3 kutu sipariş verdim ve kullanmaya başladım. Şu an gayet etkisini görmekteyim. Teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Özgür Dedeoğlu | İskenderun (29-10-2012 )
Merhabalar. Uzun zamandır cinsel performansımdan dolayı evliliğimde problemler yaşıyordum. Karım bana evlendiğim ilk zamanlardaki gibi bakmıyordu. Gıda takviyenizi 5 aydır kullanmaktayım. Gerçekten çok büyük etkisini gördüm. Eşimle tekrar eski mutluluğumuzu yakaladık. Teşekkürler v-pills.

Adnan Kemal | Trabzon (30-10-2012 )
Selamlar. Ben bu goda takviyesine nasıl güvenebilirim diye düşünmekteyken tarım ve köyişleri bakanlığı tarafından onaylı olduğunu okudum. Yarın direk 6 kutu sipariş vereceğim.

Hikmet Erkin | Bursa (1-11-2012 )
Mehmet diye bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine bu bitkisel gıda takviyesini almış bulundum. Daha 17 gündür kullanmış olmama etkilerini gerçekten görmekteyim diyebilirim. Teşekkürler.

Yakup Gülen | Çorum (3-11-2012 )
Sanırım Kargo olarak Ptt ile anlaşmanız varmış. Sipariş verdikten sonra ürünüm eviem 1 günde geldi ve artık sanırım Ptt hakkında düşüncelerim bu hızlı teslimat ile sona erdi. Sağolun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

V-pills © 2017