V-pills Neye Yarar ?

V pills ürününü kullanan müşterilerin yapmış oldukları yorumlar, şikayetler, ürün fiyatı hakkında bilgiler, bünyeye oluşturduğu yan etkiler, orjinallik kontrolü hakkında detaylara bu web sitesinden ulaşabilir, ürünümüzü sipariş edebilirsiniz. Gıda takviyesi ürünümüz sadece bitkisel karışımlardan oluşan bir takviyedir. Bu ürün İl Tarım Müdürlüğü’nün Mart 12 2010 tarihli izni ile yurtdışından Yonja Medikal firması vasıtasıyla ithal edilmiş olup % 100 güvenilirdir.

V pills ürünü aynı zamanda 5179 sayılı gıda üretimi, tüketim ve denetlenme hususunda kanunlara uygun durumdadır. Aynı zamanda avrupa topluluğu, dünya sağlık teşkilatı ve dünya gıda kodeksi spesifikasyonlarına uygun olarak üretilmiştir. Her jenerasyon ve yaşta olan kişilerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği takviyemizin vücuda hiçbir bir yan etkisi bulunmamakta olup, %100 doğal ve bitkisel karışımlardan oluşmaktadır. Kalp, şeker ve tansiyon rahatsızlığı olan kişilerin kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışmaları tavsiye edilmektedir. Bunun dışında hormonal hastalığı olan yada hormon tedavisi gören müşterilerimizin kullanamaya karar vermeden önce bir hekime görünmeleri gerekmektedir.

V pills kullanan siz değerli müşterilerimizden şu ana kadar kötü bir yorum ve geri dönüş almamış bulunmaktayız. Malesef Türkiye afrodizyak piyasasında bir çok sahte bir çok ürün bulunmakta, bunlar siz sayın müşterilerimizin sağlığını önemli ölçüde tehdit etmektedir. Şirketimiz bu ürünü Amerika’dan ithal eden Yonja Medikal şirketinin sözleşmeli resmi bayisidir. Amerikadaki v pills üretici firma “Eyefive” Dünya çapında bir kuruluş olup, gıda takviyemizi son teknoloji kullanarak üretmektedir. Kullanılan tüm malzemeler özel laboratuvarlarda 10′larca testin ardından ürün haline getirilip siz sayın müşterilerimize sunulmaktadır. %100 bitkisel ve %100 doğal karışımlardan formülize edilmiş olan ürünümüz diğer Dünya ülkelerinde “virility pills vp-rx” olarak isimlendirilmiştir. V pills bir ilaç olmadığından dolayı herhangi bir reçeteye tabi değildir. Kesinlikle 18 yaşından küçük kişilerin kullanmaları yasaktır. Web sitemizde yer alan tüm yazı ve bilgiler, bakanlığımız açısından endikasyon içermeyecek şekilde titizlikle hazırlanmıştır.

Müşterilerin Yapmış Olduğu Yorumlar Nelerdir?
Ürünümüzü kullanan siz değerli müşterilerimizden şimdiye kadar olumsuz bir yorum almadık. Kullanan kişiler bitkisel gıda takviyemizi çok beğenip tekrar sipariş vermektedirler. Yorumlarınız bizler için gerçekten çok önemlidir. Kullandığınız ürünümüz hakkında bizlere izlenimlerinizi, varsa şilayetlerinizi e-mail yada telefon yoluyla bildirebilirsiniz.

Vücudunuza Zararı Varmıdır?
Dünya’nın en prestijli medikal şirketlerinden birisi olan Eyefive, ürünümüzün zararları hakkında binlerce insan üzerinde yaptıkları onlarca test sonucunda kötü bir bulguya rastlamamıştır. Tamamı profesyonel ekip ve laboratuvarda üretilen bitkisel gıda takviyemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ne Şekilde Kullanılır?
Ürünümüzü gün içerisinde kendi belirlediğiniz saatlerde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez almanız gerekmektedir. Kullanırken kesinlike tok karnına almanız tavsiye edilir. %100 kesin sonuç elde edebilmek için lütfen düzenli ve aynı saatlerde kullanınız. Alkol ile birlikte kesinlikle kullanmayınız.

Yan Etkisi Varmıdır?
Ürünümüzün bünyeye veya vücudunuza kesnikle herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İÇİNDEKİLER NELERDİR?
– B3 Vitamini (Niasin olarak)
– E Vitamini (d-Alpha Tocopheryl Succinat olarak)
– Alıç (Crataegus pinnatifida olarak)
– Keçiboynuzu (Epimedium sagittatum olarak)
– Catuaba (Erythroxylum catuaba olarak)
– Saw Palmetto (Serenoa repens olarak)
– Muria Puama (Ptychopetalum olacoides olarak)
– Ginkgo (Gingko biloba olarak) (yaprak)
– Çin Ginsengi (Panax Ginseng olarak)
– Damiana (Turnera diffusa olarak)
– Tribulus (Tribulus terrestris olarak)
– Kayen Meyvesi (biber türü olarak)
– Losin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

V-pills © 2017