V-pills Nasıl Çalışır

V-PILLS NASIL ÇALIŞIR ve PENISINIZI TAM OLARAK NASIL BÜYÜTÜR?
penisinizin içerisinde ‘corpa cavernosa’ adinda süngerimsi doku vardir. Heyecanlandiginizda bu dokulara kan pompalanir ve ereksiyon meydana gelir
. V-PILLS haplari bilim adamlari tarafindan bu dokularin kapasitesini arttirmak için gelistirilmistir. Sonuç olarak bu dokulara daha çok kan pompalanir, ve penisiniz enine ve boyuna büyür. Ayni zamanda ereksiyon da daha uzun sürer.Bunun için, Egzersiz gerekmez , Cerrahi müdahale gerekmez , Pompa gerekmez.Yapmaniz gereken tek sey V-PILLS haplarini kullanmak. Bu kadar basit.

PENISINIZI NE KADAR BÜYÜTEBILIRSINIZ?
Simdi sıkı durun , V-PILLS Penis büyütücü Haplari ile Penisiniz tam tamina 3 inç (7,62 cm) uzayabilir ! Üstelik 100% garantili!
ORTALAMANIN ÜZERINE ÇIKMAK ISTERMISINIZ ?
Tibbi kayitlara göre ortalama bir penis uzunlugu 6 inç’tir ( 17,5cm ). Bu deger irk’a, yasadiginiz yere veya milliyetinize göre degismez. Eger bu ortalamanin üzerine – 3 inç (7,62cm) üzerine çikmak istiyorsaniz size yardimci olabiliriz. Üstelik tamamen güvenilir ve gizli bir biçimde. Unutmayin V-PILLS haplari sizin küçük sirriniz olarak kalabilir. Kimsenin bilmesine gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Küçük bir meblag karsiligi istediginiz BÜYÜK sonuçlara ulasabilirsiniz. Cinsel yasaminiza gereken ehemmiyeti gösteriyorsaniz, bu haplari kullanma konusunda tereddüte düsmemelisiniz

ISTEDIGIM SONUCA NE KADAR SÜREDE ULASABILIRIM?
1.Hafta – 4.Hafta : Bü süre içerisinde gözle görünür en önemli degisiklik, penisinizin genislemesi ve daha uzun süren ereksiyon hali olacaktir.4.Hafta – 8.Hafta : Artik penisinizin belirgin biçimde uzamaya basladigina tanik olacaksiniz. Ereksiyon durumunda olmadiginiz hallerde bile penisinizin daha kalin ve daha uzun bir sekilde assagiya sarkmasi sizi gururlandiracaktir. Aynaya baktiginizda sasiracaksiniz.9.Hafta ve sonrasi : Artik penisiniz daha önce akliniza dahi gelmeyecek sekilde uzamis ve genislesmistir. Ereksiyon halinde deyim yerindeyse kaya gibi sert ve uzun bir penise sahipsiniz artik.
PARTNERIMI TATMIN EDEBILMEK IÇIN NE KADAR UZUN BIR PENISE SAHIP OLMALIYIM ?
7 (17,5cm) , 8 (20cm) , ve hatta 9 inç (22,8cm) bir penis ile bir kadinin en hassas bölgelerine ulasabilir, ve onun muhtemelen daha önce varligindan bile bihaber oldugu sinir uçlarini harekete geçirebilirsiniz. Buna ulastiginiz kalinligida eklediginizde (bazi kadinlar kalinligin onlar için her sey oldugunu söyler) onu deyim yerindeyse tam olarak doldurur, daha önce hiç tatmadigi zevkleri yasatirsiniz. Artik sizde uzun ve kalin penisinizle cinsel birlesmeden daha fazla zevk alacaksiniz. Bu noktaya ulastiktan sonra ise asla bir daha geçmisi hatirlamak istemeyeceksiniz. Bu muhtesem bir sey.
TAM OLARAK NE GIBI DEGISIKLIKLER YASAYACAGIM ?
Ereksiyon halinde daha kalin, daha sert ve 3inç(7.62cm) daha uzun bir penisiniz olacak. Ereksiyon halinde olmadiginiz hallerde bile penisiniz daha uzun ve kalin olacak. Istediginiz zaman sorunsuz sert ve uzun süreli ereksiyon haline geçeceksiniz. Cinsel yasaminiz üzerine tam bir hakimiyet kuracaksiniz. Kontrol tamamen sizin elinizde olacak Daha güçlü ve zevkli orgazmlar yasayacaksiniz. Erken bosalma sorununuz olmayacak.
Kalici , güvenli ve acisiz bir büyüme deneyimleyeceksiniz.

V-PILLS HAPLARININ DAHA BASKA NE FAYDALARI VAR ?
Cinsel sagliginizda genel bir düzelme
Yogun olarak yasanan gençlik ve güçlülük hissi
Cinsel arzuyu arttirir
Cinsel cazibeyi arttirir
Cinsel birlesmede alinan hazzi arttirir
Cinsel organlara kan dolasimini arttirir
Cinsel hormonlarin üretimini destekler
Sinir sistemini düzenleyici etkisi vardir.

KULANIM
Düzgün araliklarla günde sadece 2 hap aliniz.

HAPLARIN HERHANGI BIR YAN ETKISI VARMI ?
Hayir, V-PILLS haplari reçeteye tabii olmayan 100% güvenirli bitki karisimindan olusmaktadir.

V-PILLS NEDEN SURUP SEKLINDE DEGIL DE HAP BIÇMINDE ?
Çünkü ölçüyü tutturmak önemlidir. Ölçüsü sabit olan haplar bu yüzden tercih edilmistir. Damla veya surupta bu ölçüyü tutturmak mümkün olmayabiliyor.
V-PILLS ‘in IÇINDE NELER VAR ?
V-PILLS , penis boyutlarini uzatan, ereksiyon süresini ve cinsel gücü arttiran, dogal otlar ve baharatlarin karisimi ile elde edilmis bir formüldür. Bu formül penis içindeki süngerimsi dokunun hacmini arttirir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

V-pills © 2017