V-pills Gold Nasıl Bir Ürün

V-pills Nedir?
V-pills garantili ve Amerikadan ithal olmakla birlikte dünya üzerinde 30 milyon kişi tarafından tercih edilmiş ve kullanılmıştır. Ürün etkisini 3 Ayda göstermekte olup normal şartlarda 7 CM’e kadar büyüme gerçekleştirmektedir. Amacına ulaşması için ayda 1 Kutu v-pills kullanılması önerilmektedir. V pills kesinlikle ilaç değildir, bitkisel olup sadece gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etkisi yoktur, her yaştaki kişi kullanabilir. ‘GMP’ yani üstün üretim koşulları sertifikasına bulunan merkezlerde üretilen ürünümüz ile sizde daha kalın ve büyük bir uzuv, daha mükemmel orgazm ve erken boşalma sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm doktorlar tarafından tavsiye edilen V-pills aynı zamanda Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır. 12 Mart 2010 tarihli 1034001584 numaralı kontrol belgesi izni alınıp gıda takviyesi olarak Platform elk. ürün. ileti. hiz. san. tic. ltd. şti. tarafından Amerikadan ithal edilmiştir.

V-pills Faydaları, Yararları ve Zararları
Bünyeye herhangi bir zararı bulunmamaktadır.
1. Ürünümüz ile cinsel arzu artımı,
2. Ürünümüz ile gençlik ve güçlülük hissiyatı,
3. Ürünümüz ile cinsel hayatınızda genel bir düzelme,
4. Ürünümüz ile cinsel cazibe artımı,
5. Ürünümüz ile cinsel ilişkide alınan haz artımı,
6. Ürünümüz ile cinsel organındaki kan dolaşımı artımı,
7. Ürünümüz ile cinsel hormonlardaki üretimin artımı,
8. Ürünümüz ile sinir sistemini düzenleme.

V-pills Yan Etkileri
Ürün dünya’da milyonlarca şahış tarafından kullanılımış olup şu ana kadar rastlanmış herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.V-pills reçeteye tabi olmayan güvenilir bir bitki karışımından oluşmuştur ve %100 doğal bir karışımdır. Reçeteyle ilaç kullanan erkeklerin mutlaka bir doktor kontrolü yardımıyla ürünümüzü kullanmaları gerekmektedir.

V-pills Nasıl Kullanılır?
Ürünümüz ile etkili ve net bir sonuç elde etmeniz için 3 ay kullanılması gerekmektedir. Yani önerilen kullanım süresi 3 aydır. 1 Ay boyunca sadece 1 kutu kullanılabilir. V-pills için önerilen günlük dozaj maksimum 2 haptır (Sabah ve Akşam kullanılmalı, ertesi gün yine aynı saatlerde alınmalıdır).

V-pills İçeriği
Ürünümüz penis boyutunu kalınlaştırıp uzatan, ereksiyon süresini arttırıp cinsel gücü tetikleyen, %100 bitkisel ot ve baharatlardan oluşan bir formüldür. V-pills içerisindeki bu formül organ içersindeki süngerimsi yerin büyüklüğünü etkiler.
– Çin Ginsengi (Panax Ginseng)
– Alıç (Crataegus Pinnatifida)
– B3 Vitamini (Niasin)
– Damiana (Turnera Diffusa)
– Tribulus (Tribulus Terrestris)
– Saw Palmetto (Serenoa Repens)
– Ginkgo (Gingko Biloba)
– Catuaba (Erythroxylum Catuaba)
– E Vitamini (d-Alpha Tocopheryl Succinat)
– Keçiboynuzu (Epimedium sagittatum)

V-pills Orjinal Kontrol
Orjinal v-pills kontrol ederken dikkat edeceğiniz 2 önemli husus;
1- Üzerinde ‘barkod‘ numarasının olmasına dikkat ediniz.
2- Barkod şeklinin dörtgen olması gerekmektedir.
V-pills içindeki ilaçlar saydam bir kapsül içerisinde yer almalıdır. Ürünümüzün son kullanma tarihi, üretim zamanı itibarı ile 2 yıldır. Üretim tarihini öğrenmek için ürün kutusunun alt kısmına bakınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

V-pills © 2017