Sixpad Fiyatı Ne Kadar ?

Sixpad ürünü kas yapmak ya da mevcut kasları korumak adına geliştirilen bir üründür. Ancak daha spora başlangıç seviyesinde iseniz yağ yakma fonksiyonu da sizin bir hayli işinize yarayacaktır. Cihazın yaydığı titreşimler sayesinde egzersiz yaptırılan bölgede hareketlilik ve titreşim sağlanarak kas oluşumu tetiklenecektir.

sixpad kullanıcı yorumları

sixpad

Sixpad Kullanıcı Yorumları

Sixpad spor aletlerine göre oldukça küçük sayılabilecek bir üründür. Sette bir adet altı parçadan oluşan karın egzersizi için olmak üzere, iki adet de iki parçadan oluşan kol ya da bacak egzersizlerinde kullanmak üzere tasarlanan parça bulunmaktadır. Bu parçaları vücudunuzda belirtilen yerlere yapıştırıp cihazı ayarlayarak egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz. Sixpad nasıl kullanılır sorusuna birazdan cevap vereceğiz.

Egzersize başlamadan önce dört programdan birini seçmeli ve hızınızı dilediğiniz gibi ayarlamalısınız. Sonrasında cihaz çalışmaya başlayacak ve titreşimler yayarak kaslarınızı hareket ettirecektir.

Sixpad Fiyatı Kaç Lira ?

Fiyat konusunda detaylı bilgi elde etmek isteyenler sistem üzerinden yapacakları incelemeyle istedikleri bilgiye ulaşım sağlayabilirler. Yapılan indirimli uygulama ürünü satın almak isteyenlerin belirlenen uygun fiyat seçeneği üzerinden işlem yapmasını sağlamaktadır. Yurtdışında satışı bulunan ürün Türkiye satış sistemi üzerinden sunulmaktadır. Bu sayede satın almak isteyenler online ortamda verecekleri sipariş ile kısa süre içerisinde ürüne sahip olabilirler. İnternet üzerinden verilen sixpad siparişleri kısa süre içerisinde kargo ile adrese gönderilmektedir.

Uzun zamandır dünyada çok konuşulan , dünyaca ünlü futbolcular tarafından bile tercih edilen bu küçük ama etkili egzersiz ürünü sayesinde formunuzu yakalamanız çok kolay. Öyle günde birkaç saatinizi ayırarak uzun uzadıya spor yapmaya ya da spor salonlarının yollarını aşındırmaya artık gerek yok. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman egzersiziniz olan sixpad sizinle geliyor.

Giderek yaygınlaşan kullanımı sayesinde özellikle bulunduğunuz her ortamda spor yapmanıza yardımcı olacak olan sixpad’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2 adet kol ve bacak için uygun cihazın yanı sıra 1 adet göbek için uygun cihaz ile hazırlanmış olan set aynı anda istediğiniz şekilde kaslarınızı çalıştırmanıza imkan sağlamaktadır. Özellikle cihazdan hız ve program seçeneği bulunması her kullanıcının kendine uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Gün içerisinde bir defa 20 dakika boyunca uygulanması yeterli olmaktadır.

Cihazı kıyafetlerinizin altına yerleştirerek vücudunuza temas etmesini sağlamanız yeterli olmaktadır. Bu sayede bulunduğunuz her ortamda sorun yaşamadan rahatlıkla spor yapma imkanı elde edebilirsiniz. Cihaz ufak titreşimler sayesinde kaslarınızın uyarılmasını sağlayarak daha sıkı ve atletik bir vücuda sahip olmanıza sixpad yardımcı olmaktadır. Özellikle bay ve bayanlar için kullanıma uygun olması isteyen herkesin rahatlıkla spor yapmasına imkan sağlamaktadır.

Updated: 25 Kasım 2017 — 19:30

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

V-pills © 2017