Anagain Serum Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Anagain, pazara yeni çıkmış bir ürün. Bu yüzden kullanıcı yorumlarına pek rastlanmıyor. Ürünün tüketimiyla alakalı bulguların sahip olunan bulunduğu sitelerde yapılmı fazlası yoruma denk geliyoruz ama bu yorumlar pek lüzum kullanıcı yorumu gibi görünmüyor. Eğer ürünü kullandıysanız diğer kullanıcıların gerçek yorumlara ulaşması amacıyla yorumlarınızı bekliyoruz.

Hem beylere hem de hanımlara makul olarak imal edilen Anagain şampuan kutu 150 ml Anagain Şampuan ve 1 kutu da 30 ml Anagain Serum dan oluşmaktadır. Doğru kullanımda bir set Anagain Saç bakım Seti kullanıcısına ortalama 25-30 gün kafi istikbal kadar içerik barındırmaktadır. Günaradelik kullanıma makul olarak imal edilen anagainserum ve anagainşampuan ın kullanıcıları doğrulusunda derli toplu kullanılması tavsiye edilmektedir. Sadece saça harici kullanılmaktadır. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz.

Her iki anagain saç bakım ürününün de, içersindeki bileşenlerin listesi, son tüketim tarihleri, doğru kullanım biçimleri, üretim tarihleri gibi ürün ayrıntı verileri kutuları üstünde ayrıntılı bir biçimde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan evvelce anagain saç bakım seti içersindeki her iki ürününde üzerilerini ayrıntılı bir biçimde okumanızı öneririz.

Anagain Serum Kullananlar

Anagain Şampuanı Kullanımı: Anagain şampuan ın tüketimi gündelik bir şampuan ile aşağı yukarıya aynıdır. Duşta Anagain şampuan ı az bir oran avucunuza alınız ve saç diplerinize yuvarlak masaj hareketleri yaparak programya başlayınız. Saç diplerinizde köpürme başladıktan sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz. Eğer tercih ederseniz anagain şampuanı kullanmadan evvelce normal şampuanınızı uygulayabilirsiniz. Her seferinde yalnızca tek bir kere Anagain şampuan ı kullanın.

Anagain Serum Kullanımı: Anagain Şampuan tüketiminin ardındannda Anagain serum un programına geçebilirsiniz. Anagain serum u temiz ve nemli saçınıza 1 dakika kadar masaj yaparak uygulayınız. Avuç amacıylaize çok az bir oran anagain serum alın ve saç köklerinize yuvarlak masaj hareketleri yaparak nazikçe uygulayın.

anagain serum

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı biçimde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Set içersindeki şampuan ın ya da serum un bünyesindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan tesir olabilir. Bu gibi bir yan tesir hissettiğinizde kullanmayı bırakmanızı ve bir eksperden/doktordan yardım almanızı öneririz. Set içersindeki her iki üründe yalnızca harici kullanım amacıyla makuldur. Yenilmez ya da içilmez. Saç haricinde değişik bir bölümde kullanılmamalıdır. Açık yaralarla ya da gözle ilişkitan kaçının. Yanlışlıkla dahi olsa ilişki halunda lüzumlu bölgeyi bol soğuk su ile durulayın. Anagain serum ya da anagain şampuan muhakkak ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tespit ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür.

Anagain Serum Kullanıcı Yorumları

Anagain sipariş eden kullanıcılar ortalama 1-2 iş günü ortamında bu mamüllerin adresine teslim edilmesini dayanıklıaktadır. Kalitesi ile göz kamaştıran ve tesirlerini yoğun olarak gösteren ürün, her geride bıraktığımız gün çok daha çok şahıs doğrulusunda beğenilmektedir. Sınıfında ki bu üst seviye başarısı ile marka sayısal dşayeti elde eden ve adından söz ettiren mamüller, günden güne daha çok kullanıcı doğrulusunda memnuniyet garantili olarak sunulmaktadır. Sonuç olarak  kuvvetli saçlara ulaşabilmeniz konusu ile alakalı makul bir üründür.

Updated: 30 Ocak 2018 — 21:05

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

V-pills © 2017